0 850 606 06 01

RENAULT GROUP'TAN ÇEVRECİ ATAK

Ana SayfaRENAULT GROUP'TAN ÇEVRECİ ATAK
26 - Mart - 2024 37 Kişi Okudu

RENAULT GROUP'TAN ÇEVRECİ ATAK

RENAULT GROUP'TAN ÇEVRECİ ATAK

Renault Group ve iştiraki The Future Is NEUTRAL 25-27 Mart 2024 tarihleri arasında Paris'teki Grand Palais Ephemere'de düzenlenecek ChangeNow Zirvesi'nde şirketin döngüsel ekonomi hedef ve ilerlemelerini paylaşacak. Otomotiv sektöründen uzmanlar The Future Is NEUTRAL standında döngüsel ekonominin sunduğu aracın ömrünün her aşamasında geri dönüşüm, yenileme, sektöre destek vb. gibi olanakları tanıtacak.

“The Future Is NEUTRAL”

Zirve öncesinde döngüsel ekonomi faaliyetlerine dair gelişmeleri paylaşan Renault Group, 2022 yılında kurulan iştiraki The Future Is NEUTRAL’ün elektrikli güç aktarma organlarına uyarlanmış üç parçadan oluşan yeni bir yeniden üretim faaliyetini başlattığını duyurdu.

Otomotiv sektöründe Avrupa'da ilk defa gerçekleşen bir uygulama ile elektrikli araçları olan müşteriler artık yeni orijinal parçalar veya daha erişilebilir (yüzde 30'a kadar daha ucuz) olan bir dizi kaliteli yenilenmiş ürün arasında seçim yapabilecek ve böylece kaynaklar üzerindeki etkinin ve CO² emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olabilecekler. Renault Group, yüzde 100 elektrikli ürün gamının herkes için ulaşılabilir hale gelmesi ve yaygınlaşmasını desteklemek için yenilenmiş elektrik motoru, güç elektroniği ve çekme bataryası ürünleri için bir satış sonrası teklifi sunacak. The Future Is NEUTRAL, 2024'ten itibaren Fransa’daki Flins fabrikasında elektrikli araçlara özel 3,000'den fazla yenilenmiş parça üretme kapasitesine sahip olacak.

  • Düşük Fiyatlar
  • Güvenilir Hizmet Politikası
  • Binlerce Mutlu Müşteri

İLETİŞİM

Kordonboyu Mh. Tekel Cd. Yemeni Sk. No: 27/AB, Atalar - Kartal, 34862 Kartal/İstanbul KARTAL-İSTANBUL/ TÜRKİYE
Telefon: 0 850 606 06 01
GSM: 0 532 510 34 54
Email: info@hangalleria.com
Harita / Map